piątek, 31 października 2014

Imagine


Nowy wpis w moim journalu. Ze słowami artysty, którego uwielbiam!

New pages in my art journal. With words said by one of my favourite artist!


"Everything you can imagine is real"
P. Picasso


Udanego weekendu. Ja wszystkich świętych obchodzę tradycyjnie, z rodziną idziemy na spacer na groby, a potem robimy pyszną kolację i wspominamy. Nie obchodzę żadnego haloween, nawet nie wiem jak to się pisze, i w sumie to mi się to coś bardzo nie podoba.

I wish all of you great weekend. I will spend my with my family, we will go for a walk to cmentery, we will eat dinner and we will remeberabout people, whoes are not with us. I Hate haloween (I dont know how to write!). 
PODPIS

4 komentarze:

 1. Mi też bokiem wychodzi to całe halloweenowe szaleństwo-płytkie to i głupie, ale niestety wiele osób zapomina o tym co w świętach najważniejsze i skupia się na tandetnej komercji=(( Dla mnie Wszystkich świętych i zaduszki to jedne z najbardziej nostalgicznych świąt, które zawsze bardzo lubiłam. Tak sobie ponarzekałam-sorki. Przesyłam za to pozdrowień moc=))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochna, to nie jest narzeknie bo ja sie z toba w 100% zgadzam! wg mnie jest dokładnie tak jak piszesz... ja też wysyłam dla całej waszej rodzinki buuuuuziaki i uściski :*

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. :) dobrze wiedzieć że niektórzy mają takie zdanie jak ja :)

   Usuń

• • • Dziękuję za każdy komentarz :) ♡♡♡
Uwielbiam je wszystkie i chłonę jak gąbka wodę :) • • •

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...