niedziela, 23 sierpnia 2015

.


Przestałam pisać.
Bo tak.
Straciłam, zapał, wenę, chęć.
Smuciła mnie każdorazowa odpowiedź znajomych: wiem co u Ciebie, czytam Twojego bloga... żeby nie było, to nieprawdopodobnie miłe, że ktoś mnie czyta, ale czasem po prostu chciałam komuś coś opowiedzieć... Może mój blog w pewnym momencie stał się zbyt osobisty? A czy umiem pisać bez osobistych wątków? Nie wiem...
Bardzo podziwiam osoby, które nieustannie piszą swoje blogi i ciągle one są takie cudowne i ciekawe... też bym tak chciała! 
Ogólnie popadłam w jakiś "dół niechcenia". W domu bałagan. Mnie ogarnia notoryczne zmęczenie. Lista To Do, jakby nie miała końca, więc przestałam dopisywać nowe punkty i wyrzuciłam ją.
Ale chyba powoli udaje mi się z niego wyjść. Czas na małe zmiany. Czas ponownie znaleźć motywację. Początki są ciężkie ale chyba wracam do żywych.

Ostatni dzień urlopu... ehhhh... jeszcze mi mało! Właśnie siedzę i po raz kolejny zabrałam się za mój pseudo sweter, którego jakoś nie mogę skończyć hihi :)


Zdjęcie już stare.
Na bieżąco udaje mi się jedynie wrzucać fotki na mojego Grochowego Instagrama, więc jeśli macie ochotę tam zapraszam, a tutaj mam nadzieję, że uda mi się pojawiać częściej :)
Trzymajcie za mnie kciuki!

Miłej reszty niedzieli!
Kissyyyy...PODPIS

8 komentarzy:

 1. O, witaj w ,,klubie" Weroniko;) Mam to samo, niestety... Tez wpadłam w ,,dół niechcenia"... I czuję to samo, co Ty... Ale, powoli chyba u mnie też zaczyna coś ,,drgać";) Już zaciskam kciuki, żebyś mogła częściej pisać, pokazywać swoje piękne dzieła;) A ty trzymaj kciuki za mnie;) Może wreszcie uda mi się dzisiaj coś wrzucić, bo jeszcze tak długiej przerwy nie miałam;) Pozdrawiam Cię serdecznie;)
  P.S. Znam Twojego bloga, bo nie raz tu zaglądałam, ale jakoś tak wyszło, że nie pozostawiłam ,,śladu" po sobie... Przepraszam... Obiecuję, że poprawię się;)

  OdpowiedzUsuń
 2. 3mam mocno! :)
  Chyba wiekszość z nas tak ma,że czasem dopada jakaś niemoc lub niechciej-jak zwał tak zwał. Albo czasem nachodzą myśli o sens pisania i o samą formę tegoż pisania. Ale mam nadzieję,że będziesz częściej sie pojawiać :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. A Ja się cieszę, że wróciłaś. Bo się stęskniłam za Tobą i Twoimi wpisami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami tak bywa, trudno. Ale cieszymy się, że wracasz!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic na siłę :) blogowanie to ma być przyjemność, ja też nie potrafię często pisać, pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 6. Ważne, żeby pisanie sprawiało Ci radość, bo to najważniejsze. Nic na siłę, samo przyjdzie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Do you need free Google+ Circles?
  Did you know that you can get them ON AUTO-PILOT & ABSOLUTELY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

• • • Dziękuję za każdy komentarz :) ♡♡♡
Uwielbiam je wszystkie i chłonę jak gąbka wodę :) • • •

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...