niedziela, 18 stycznia 2015

my little word

 Dwa lata temu moim mały słówkiem była: KREATYWNOŚĆ - bardzo mi pomogło, bo nauczyłam się szydełkować, zrobiłam swoje pierwsze scrapy i art journale i ogólnie znalazłam źródło artystycznego wyżycia się. 

Two years ago my little word was: CREATIVITY - and it helped me so much. I started crocheting and knitting, I made my firts scrap and art journal.I found the way of artistic self-realization.

W zeszłym roku moim mały słówkiem było: ORGANIZACJA - wyszło tak trochę średnio haha, aczkolwiek przez cały rok z tyłu mojej czaszki to słowo latało i starałam się coś z tym zrobić :)

Last year my little word was: ORGANIZATION - hmmm and I realized it not completly haha. But during all year I heard this word in my head and than I tried to do something with organization of my time and life.
A na ten rok, moje małe słówko to: RÓWNOWAGA. Wiąże się troszkę z organizacją, więc jakby o kolejny rok chciałabym sobie przeciągnąć pracę nad zorganizowaniem swojego życia. Chciałabym znaleźć równowagę między pracą a życiem, pomiędzy wszystkimi moimi pasjami, bo ciągle muszę dokonywać wyborów: szydełko czy druty, scrapowanie czy fotografia, książka czy blog itd, itd. Mam nadzieję, że próba odnalezienia równowagi między tym wszystkim spowoduje, że będę spokojniejsza i bardziej szczęśliwa :)

For this year my little word is: BALANCE. (Hmmm english name of this world is much prettier :)). It  is similar a little to organization, so I hope, that it help me work on organizing my life. I would like to find balance between my work and my life, between all of my passions, becouse all the time I have to choose: crocheting or knittng, scrapbooking or photography, book or blog, etc,etc... I hope that this try to find my balance makes me more calmer and happier.A tak wygląda pierwsza strona w moim plannerze.
Bardzo spodobało mi się fajne prowadzenie plannera, więc w tym roku zamierza też tak swój prowadzić. Bardzo zmotywowało mnie udział w zespole DT ProjektPlanner :)

This is first page of my planner. I love filofax, so this year I would like to tring it. My motivation will be my part of ProjektPlanner DT.

A jakie jest wasze słówko na 2015???
Ściskam i życzę wam wszystkiego dobrego w Nowym roku!!!

PS. A ja dziś nie czuję się najlepiej więc zostaję w łóżku. Z książką i termoforem. I z gorącą herbatą z miodem i cytryną :) Witch word is yours for 2015???
I Wish you a happy new year!

PS. I don't feel very good today, so I stay in bad. With book and hot water bottle. And with hot with lemon and honey.

16 komentarzy:

 1. Świetny pomysł z tym slowkiem na Nowy Rok, u mnie w tym roku to zdecydowanie organizacja :) Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny ten planner!
  A u mnie? Chyba też organizacja, teraz baaardzo się przyda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim słowem choć trochę się waham, jest zdecydowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a Twoj planer jest bardzo optymistyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Małe słowo przewodnie na 2015 rok... Muszę przemyśleć, bo tak na pierwszy rzut myśli wyskoczyło "prosto". Żeby nic nie było już tak zawiłe, pokręcone, zaplątane i często w konsekwencji nawet wyprowadzające na manowce codzienności, jak w 2014. Ale to byłoby słówko, które zrzucałoby odpowiedzialność ze mnie na... los? Więc muszę przemyśleć małe słowo na 2015 rok:-)
  Twój planer tak energetyczny, że równowaga powinna się spełnić:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie , że jesteś znów :) moim słówkiem chyba będzie EGOIZM ;p ale taki zdrowy i pozytywny.... z racji tego ,że od 3,5 roku jestem mamą mam wrażenie, że nic nie robię tylko dla siebie. Wiecznie brak czasu, praca, dom , i tak w kółko a wieczorem na swoje przyjemnoście najnormalniej w świecie nie mam już siły.... więc chcę częściej robić coś tylko dla siebie ! wyjść do kina, na klachy z koleżankami, spokojnie wypić kawę :) Tobie życzę również trzymania się swojego słówka i abyś odnalazła tą równowagę bo faktycznie czasem ciężko dokonać wyboru, a doba ma tylko 24h

  OdpowiedzUsuń
 7. powodzenia w szukaniu rownowagi! Ja rowniez wybralam BALANCE jako swoje slowko rok temu i naprawde wiele dobrego mi dalo, zwlaszcza podczas bardziej stresujacych momentow :) mam na blogu printabla do planowania planow i pomyslow zwiazanych z tym slowem, moze Cie zainspiruje :) https://worqshop.wordpress.com/2014/01/03/setting-goals-for-2014-and-free-printable/

  OdpowiedzUsuń
 8. podstawka na herbatę - perfect :) coś dla mnie, herbatę zawsze pijam w łóżku i powódź nie jest dla mnie nowością :D

  życie to ciągłe wybory.. ważne, żeby niczego nie żałować, czuć satysfakcję i spełnienie :>

  OdpowiedzUsuń
 9. moje słowo to KONSEKWENCJA :)) Na ten rok mega ważne

  OdpowiedzUsuń
 10. Jej… Jak ja Cię rozumiem! Te wybory… To czy to. Mam tak wciąż i nigdy nie wiem na co się zdecydować. Przez to mam milion różnych rzeczy rozpoczętych… Moje słówko więc chyba też powinno brzmieć - równowaga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Genialny pomysł, sama muszę coś podpatrzeć od Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. eee etam równowaga i wybieranie, trzeba mniej spać ;))

  ja zaczęłam rok pod hasłem: wyzwania. i trochę się boję, co będzie dalej.

  a sam planner piękny <3 jak zobaczyłam od razu wpadłam do sklepu, no ale niestety cena mnie zatrzymała.

  ściski :)

  OdpowiedzUsuń
 13. nie wiem czym jest ta granatowa kartka z księżycem, która leży na łóżku, ale jest absolutnie, przeogromnie obłędna! Chyba zyskałam nowy cel zdobyczny, w rutynowym już przeglądaniu wszystkich sklepowych pocztówek, gdziekolwiek się znajdą :)

  OdpowiedzUsuń
 14. świetne zdjęcia, ja też chcę taki piękny terminarz. A Ciebie zapraszam do https://www.facebook.com/lodzbloguje
  Pozdrawiam,
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 15. boski planner :)
  alexanderkowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Terminarz czadowy. Ale ja jeszcze na tych zdj cos wyczaiłam, mianowicie ta podstawka pod kubeczek rewela po prostu.

  OdpowiedzUsuń

• • • Dziękuję za każdy komentarz :) ♡♡♡
Uwielbiam je wszystkie i chłonę jak gąbka wodę :) • • •

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...